آخرین خبرها
خانه / محصولات / تمیز کردن چربی NH-30 روغن، گریس، دوده در صنعت

تمیز کردن چربی NH-30 روغن، گریس، دوده در صنعت

تمیز کننده چربی: تمیز کردن چربی در صنعت به اسانی نمی باشد بنابراین برای تمیز کردن چربی هایی نظیر گریس ، روغن سوخته و هر نوع چربی خشک شده باید از چربی زدا های مخصوص استفاده نمود.

مایع تمیزکننده چربی NH-30 محلولی قدرتمند است که برای تمیز کردن الودگی سیاهی و چربی از سطوح استفاده می شود این مایع خطوط و چربی را از سطح فلزات، قطعات فایبرگلاس، تمیز کردن چربی از سطح فولاد، تمیز کردن چربی در معادن، تمیز کردن چربی از کف و هر نوع چربی را تمیز می نماید.

مایع تمیز کننده سطح فایبرگلاس ، سطح را اماده برای مراحل بعدی می نماید. این محصول وظائفی نظیر تمیز کردن لوله های سرد کن ، تمیز کردن چربی از پلاستیک، تمیز کردن چربی از فایبر گلاس، تمیز کردن چربی از قالب ها، تمیز کردن چربی از چرم، تمیز کردن چربی و چربی بری از قطعات تراشکاری ، چربی بری از قطعات فرز ، تمیز کاری و چربی بری از بدنه قایق، تمیز کردن چربی از اسکله ها، تمیز کردن چربی از لنج ، تمیز کردن چربی از صفحات مسی، تمیز کردن چربی از صفحات الومینیم، تمیز کردن چربی از قطعات برنز، تمیز کردن چربی و چربی بری از دیگ ها، تمیز کردن چربی و چربی بری از لوله ها، تمیز کردن چربی و چربی بری از مخازن، تمیز کردن چربی و چربی بری از کف را به خوبی انجام می دهد، این مایع برای تمیز کردن لوله های جرم گرفته و همچنین در صنعت نفت و صنعت پتروشیمی کاربرد دارد.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Solve : *
11 + 17 =