آخرین خبرها
خانه / محصولات / تمیز کردن چربی NH-30 روغن، گریس، دوده در خانه و صنعت

تمیز کردن چربی NH-30 روغن، گریس، دوده در خانه و صنعت

چربی چیست و چگونه تمیز می شود ؟ حروف اختصاری FOG اشاره به چربی FAT ، روغن OILو گریس GREASE دارد. این مواد در بیشتر مراکز مسکونی ،آشپزخانه های تجاری و مراکز خدمات غذایی جمع می شوند و باید به نحو صحیح تمیز شوند. این مواد چسبناک و نیمه چسبناک (FOG ) در مرکز مسکونی و تجاری در هنگام پخت غذا و در صنعت در هنگام استفاده از چربی های مختلف ایجاد میشوند بنابراین برای تمیز کردن روغن ، گریس و هرکدام از آنها راهکار ساده ای وجود دارد. انواع مایع تمیز کننده چربی: تمیز کننده های چربی به دو دسته: الف) مایع تمیز کننده چربی پایه آب و ب)مایع تمیز کننده چربی پایه حلال تقسیم می شوند. برای تمیز کردن چربی از سطوح، فلزات و پلاستیک ها از روش های مختلفی استفاده می شود این روش ها شامل استفاده از محلول های ضعیف و یا استفاده از محلول های چربی بر قوی می باشد. هنگام استفاده از چربی بر پایه حلال باید ایمنی رعایت گردد که آتش سوزی ایجاد نشود. تمیز کننده چربی پایه آب دوستدار محیط زیست بوده و خطر های ناشی از آتش سوزی را ندارد.

تمیز کننده چربی: برای تمیز کردن چربی هایی نظیر گریس ، روغن سوخته و هر نوع چربی خشک شده باید از چربی زدا های مخصوص استفاده نمود.

مایع تمیزکننده چربی NH-30 محلولی قدرتمند است که برای تمیز کردن الودگی سیاهی و چربی از سطوح استفاده می شود این مایع خطوط و چربی را از سطح فلزات، قطعات فایبرگلاس،

تمیز کردن چربی از سطح فولاد، تمیز کردن چربی در معادن، تمیز کردن چربی از کف کارگاه، تمیز کردن چربی از کف ساختمان. مایع تمیز کننده سطح فایبرگلاس ، سطح را اماده برای مراحل بعدی می نماید. این محصول وظائفی نظیر تمیز کردن لوله های سرد کن ، تمیز کردن چربی از پلاستیک، تمیز کردن چربی از فایبر گلاس، تمیز کردن چربی از قالب ها، تمیز کردن چربی از چرم، تمیز کردن چربی و چربی بری از قطعات تراشکاری ، چربی بری از قطعات فرز ، تمیز کاری و چربی بری از بدنه قایق، تمیز کردن چربی از اسکله ها، تمیز کردن چربی از لنج ، تمیز کردن چربی در تانکر ، تمیز کردن چربی از تابلوها، تمیز کردن چربی از صفحات مسی، تمیز کردن چربی از صفحات الومینیم، تمیز کردن چربی از قطعات برنز، تمیز کردن چربی و چربی بری از دیگ ها، تمیز کردن چربی و چربی بری از لوله ها، تمیز کردن چربی و چربی بری از مخازن، تمیز کردن چربی و چربی بری از کف را به خوبی انجام می دهد، این مایع برای تمیز کردن لوله های جرم گرفته و همچنین در صنعت نفت و صنعت پتروشیمی کاربرد دارد.


پلی کلینر، پلیکلینر
از بین بردن چربی، شستن چربی های آشپزخانه ، از بین بردن روغن، تمیز کردن چربی و روغن

درباره‌ی admin