آخرین خبرها
خانه / محصولات / شوینده های صنعتی / براق کننده , تمیز کننده مس M- 761 / براق کننده مس M-761 روش های مختلف براق کردن مس

براق کننده مس M-761 روش های مختلف براق کردن مس

تمیز کردن مس، براق کرن مس، جرم گیری از مس، سفید کردن مس

تمیز کردن ورق مس، تمیز کردن لوله مس، تمیز کردن جوشکاری مس، براق کردن جوشکاری مس، تمیز کاری خط جوشکاری در مس، تمیز کردن و سفید کردن مس

براق کردن و تمیز کردن مس:
مایع براق کننده مس به راحتی می تواند قطعات ساخته شده از این فلز را براق نماید. براق کردن مس به روش های مختلفی انجام می شود، براق کردن قطعات ساخته شده از مس یا به روش دستی و یا به روش دستگاه ویبره انجام می شود.
براق کردن مس در دستگاه ویبره به این صورت است که در ابتدا مایع تمیز کننده را به داخل دستگاه ویبراتور ریخته و بعد از آن قطعات مس را درون دستگاه قرار می دهیم و دستگاه را روشن می نماییم ، به این طریق قطعات مس پولیش می شوند. برای پرداخت کردن دیگر فلزات نیز از این روش استفاده می شود.براق کننده و تمیز کننده مس در صنایع هوافضا، صنایع نظامی و صنایع هوایی کاربرد فراوانی دارد.
معمولا پس از مدتی که ظروف مس خریداری می شوند سیاه می شوند. بنابراین برای براق کردن و پولیش کردن مس به روش دستی، از یک قلم مو و پارچه استفاده می نمایند، به این روش که با استفاده از قلم مو, قطعات را به مایع براق کننده مس  آغشته نموده و سپس قطعات مس را پاک سازی و تمیز می نماییم، به این روش قطعات مس براق و تمیز می شوند.
با استفاده از براق کننده مس می توانیم ورق های مس را رسوب زدایی ، جرم زدایی و براق نماییم . این ماده براق کننده سیاهی ورق مسی و قطعات ساخته شده از مس را از بین می برد. مابع براق کننده مس در صنعت خودرو سازی نیز کاربرد دارد.
این محصول برای زنگ برداری، رسوبزدایی پلیسه گیری ،چربی گیری و پلیسه برداری نیز استفاده می شود.این محصول با کیفیت ، با تلاش پرسنل توانمند این مرکز به تولید رسیده و بهترین کارایی را برای فلزات فوق ایجاد می نماید.

شوینده مس رامیتوان با استفاده از پارچه و یا قلم مو نیز استفاده نمود.
کاربرد ها: براق کردن ظروف مسی، براق کردن قطعه های مس، براق کردن ورق مسی، براق کردن صفحه مسی، براق کردن و تمیز کردن لوله مسی، براق کردن لوستر ها، براق کردن و تمیز کردن تسمه مس، براق کردن و تمیز کردن قطعات الکتریکی مس، براق کردن اتصالات مس،براق کردن عتیقه های مس

سوال های متداول

علت سیاه شدن مس، جلوگیری از سیاه شدن مس، روش های براق کردن مس، جلوگیری از سیاه شدن مس، چرا مس سیاه می شود، سفید کردن مس، براق کننده قندان مسی ، براق کننده سینی مسی ، براق کننده سماور مسی، براق کننده کاسه مسی، براق کننده قاشق مسی ، براق کننده قطعات مسی، براق کننده تسمه های مسی، براق کننده لوله مسی، براق کننده صفحات مس، براق کننده لوازم منزل، براق کننده گلاب پاش، براق کننده لوستر مسی، براق کننده مجسمه مسی، براق کننده دیگ مسی، براق کننده ورق مسی، تمیز کردن و براق کردن  صنایع دستی،

تمیز کردن مس

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Solve : *
18 ⁄ 3 =