آخرین خبرها

براق کننده مس M-761 روش های مختلف براق کردن مس

تمیز کردن مس، براق کرن مس، جرم گیری از مس، سفید کردن مس

تمیز کردن ورق مس، تمیز کردن لوله مس، تمیز کردن جوشکاری مس، براق کردن جوشکاری مس، تمیز کاری خط جوشکاری در مس، تمیز کردن و سفید کردن مس

 

                                                                                                                                 تمیز کننده و براق کردن مس:                                                                                                                                          روش  تمیز کردن مس(copper cleaner & brightner)
مایع تمیز کننده مس به راحتی می تواند قطعات ساخته شده از این فلز را براق  و تمیز نماید. تمیز کردن مس به روش های مختلفی انجام می شود،   تمیز کردن قطعات ساخته شده از مس یا به روش دستی و یا به روش دستگاه ویبره انجام می شود.
بتمیز کردن مس در دستگاه ویبره به این صورت است که در ابتدا مایع تمیز کننده را به داخل دستگاه ویبراتور ریخته و بعد از آن قطعات مس را درون دستگاه قرار می دهیم و دستگاه را روشن می نماییم ، به این طریق قطعات مس پولیش می شوند. برای پرداخت کردن دیگر فلزات نیز از این روش استفاده می شود.براق کننده و تمیز کننده مس در صنایع هوافضا، صنایع نظامی و صنایع هوایی کاربرد فراوانی دارد.

با استفاده از براق کننده مس می توانیم ورق های مس را رسوب زدایی ، جرم زدایی و براق نماییم . این ماده براق کننده سیاهی ورق مسی و قطعات ساخته شده از مس را از بین می برد. مابع براق کننده مس در صنعت خودرو سازی نیز کاربرد دارد.
این محصول برای زنگ برداری، رسوبزدایی پلیسه گیری ،چربی گیری و پلیسه برداری نیز استفاده می شود.این محصول با کیفیت ، با تلاش پرسنل توانمند این مرکز به تولید رسیده و بهترین کارایی را برای فلزات فوق ایجاد می نماید.
معمولا پس از مدتی که ظروف مس خریداری می شوند، اکسید( سیاه) می شوند. بنابراین برای براق کردن و پولیش کردن مس به روش دستی، از یک قلم مو و پارچه استفاده می نمایند، به این روش که با استفاده از قلم مو, قطعات را به مایع براق کننده مس  آغشته نموده و سپس قطعات مس را پاک سازی و تمیز می نماییم، به این روش قطعات مس براق و تمیز می شوند.

 

روش سفید کردن مس در خانه و در صنعت :

معمولا پس از گذشت مدت زمانی قطعات ساخته شده از مس سیاه می شوند بنابراین برای سفید کردن آنها از مایع تمیز کننده مس استفاده می کنند.

برای سفید کردن و تمیز کردن ظروف مسی نظیر دیگ مسی، کاسه مسی ، ابتدا ظرف مسی را به محلول آغشته نموده و پس از پنج یا ده دقیقه ، با استفاده از یک قلم مو و یا پارچه، محلول را به بدنه ظرف آغشته نمایید، سپس ظرف را با آب شستشو دهید.

مایع براق کننده مس را میتوان با استفاده از پارچه و یا قلم مو نیز استفاده نمود.
کاربرد ها: براق کردن و تمیز کردن جوشکاری مس، براق کردن و تمیز کردن ظروف مسی، براق کردن و تمیز کردن قطعه های مس، براق کردن و تمیز کردن  ورق مسی، براق کردن و تمیز کردن صفحه مسی، براق کردن و تمیز کردن لوله مسی، تمیز کردن و براق کردن لوستر ها، براق کردن و تمیز کردن تسمه مس، براق کردن و تمیز کردن قطعات الکتریکی مس، تمیز کردن و براق کردن اتصالات مس، تمیز کردن و براق کردن عتیقه های مس، تمیز کردن و براق کردن سیم مسی ، تمیز کردن و براق کردن قطعات مسی مربوط به دستگاهها

سوال های متداول

علت سیاه شدن مس، جلوگیری از سیاه شدن مس، روش های براق کردن مس در منزل، جلوگیری از سیاه شدن مس، چرا مس سیاه می شود، سفید کردن مس

مایع تمیز کننده و براق کننده قندان مسی ، مایع تمیز کننده و براق کننده سینی مسی ،                                                                                                                               براق کننده سماور مسی،                                                                                                   براق کننده کاسه مسی،مایع براق کننده قاشق مسی ،                                                                   براق کننده قطعات مسی،                                                                                                  براق کننده تسمه های مسی 

  براق کننده لوله مسی، مایع براق کننده صفحات مس، براق کننده لوازم منزل، براق کننده گلاب پاش، براق کننده لوستر مسی، براق کننده مجسمه مسی، براق کننده دیگ مسی، براق کننده ورق مسی،مایع تمیز کردن و براق کردن  صنایع دستی، تمیز کردن و براق کردن لوستر مسی، تمیز کردن و براق کردن مس به روش دستی،مایع براق کردن و تمیز کردن سیم مس، براق کردن و تمیز کردن سیم های برق مسی، تمیز کردن و براق کردن عتیقه مس، تمیز کردن لکه های سیاه از روی ورق های مس، مایع شوینده و براق کننده قطعات و لوازم خودرویی، براق کردن و چربی زدایی برد الکترونیکی، جوش مس، کاربرد براق کننده و تمیز کننده مس در جوشکاری مس،

کاربرد مایع براق کننده مس در شامپو ویبره و دستگاه های لرزشی برای براق کردن مس براق کردن آلیاژ های مس،

 

 

 

 

تمیز کردن مس

درباره‌ی admin