آخرین خبرها

رسوب زدایی و تمیز کاری سطوح

رسوب زدایی از قالب های صنعتی

رسوب زدایی از قالب های صنعتی

مایع ضد رسوب کاربرد فراوانی در صنعت دارد. با استفاده از مایع ضد رسوب می توان جرم ، رسوب و سیاهی را از سطوح آلومینیم ،قالب های تزریق پلاستیک، قالب های تولید داشبورد و سپر، سطوح فولاد و دیگر فلزات به خوبی جدا نمود. مایع ضد رسوب دارای کد بندی بوده و هر کد برای یک رسوب به کار می رود. کد های مختلف نه تنها به دلیل رسوب های مختلف می باشد بلکه برای عدم آسیب به فلز مرجع نیز می باشد، به نحوی که این مایع به سطح فلز آسیب نمی رساند این مواد شیمیایی در صنایع پتروشیمی و صنعت نفت کاربرد فراوان دارد.
مایع ضد رسوب همچنین از سطوح محافظت می نماید.مایع ضد رسوب برای قالب های تزریق پلاستیک استفاده میشود. مایع ضد رسوب از سطوح قالب های تزریق پلاستیک محافظت می نماید.مایع ضد رسوب به خوبی جرم و رسوب را از سطوح قالب های تریق پلاستیک تمیز می نماید.

رسوب گیری از دیگ های بخار باعث افزایش بازدهی آنها می شود ولی باید توجه داشت که از محلول هایی استفاده نماییم که به صورت کلی دارای مواد ضد خورنده باشد.
وقتی سوخت های کربنی شامل مواد نفتی ، گاز های شهری ، گازوییل و مازوت می سوزند باعث ایجاد لایه ای از دوده بر روی ظروف آشپز خانه ، دیگ های آشپزخانه و دیگ های بخار می شوند . با استفاده از محلول های موجود در این شرکت می توان این دوده ها را از سوراخ های ریز و سطوح ناصاف، به صورت کامل تمیز کاری نماییم و باعث درخشندگی این سطوح بشویم.روش های تمیز کاری دوده از دیگ آشپزخانه، دیگ بخار وسطوح پشت قابلمه و ظروف(تمیز کاری سیاهی از پشت ظروف و دیگ های آشپزخانه)
مایع های ضد رسوب این شرکت برای رسوبگیری از قالب های صنعتی، رسوب گیری از قالب تزریق پلاستیک،رسوبگیری از ورق آلومینیم،رسوبگیری از ورق فولادی،رسوبگیری از ورق مس، رسوب گیری از رادیاتور،رسوبگیری از لوله ها کاربرد دارد.

رسوبگیری از استیل، رسوب زدایی از استیل، مایع رسوبزدا، رسوب گیری چگونه انجام می شود، مضرات رسوب در سیستم ها، چرا باید رسوب گیری انجام شود.

کاربرد های مایع رسوبزدا:

رسوب زدایی از سماور، رسوبزدایی از مخزن کولر، رسوبزدایی از لوله ها، رسوبزدایی از خنک کننده ها ، رسوبزدایی از مخازن

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Solve : *
12 × 23 =