آخرین خبرها
خانه / شامپو ویبره برای تمیزکاری مس،آلومینیم، برنج، فولاد و فلزات
شامپو ویبره برای تمیزکاری مس،آلومینیم، برنج، فولاد و فلزات
تمیز کردن مس ، براق کردن مس، تمیز کردن و براق کردن ورق مس، تمیز کردن و براق کردن لوله مس، تمیز کردن و براق کردن آلیاژ مس، تمیز کردن و براق کردن قطعه مس

شامپو ویبره برای تمیزکاری مس،آلومینیم، برنج، فولاد و فلزات

                                                                                                                                 شامپو ویبره برای تمیز کاری مس، آلومینیم، برنج، فولاد و فلزات
شامپو ویبره

شامپو ویبره

برای تمیزکردن الومینیم ، مس ، استیل، برنج، برنز، و … از شامپو ویبره استفاده می شود ، شامپو ویبره در واقع یک تمیزکننده است که به همراه دستگاه ویبره فلزات را براق می نمایند. مقدار مورد نیاز شامپو ویبره را می توان از میزان آلودگی قطعات، تعیین نمود.

با استفاده از تمیز کننده مس، الومینیم و برنج  می توان شیرآلات ساختمان را براق و تمیز نمود همچنین می توانیم دستگیره درب، یراق آلات و …  را تمیز و براق نمود

همچنین برای براق کردن و پلیسه گیری از مس، آلومینیم، برنج و فولاد از شامپو های ویبره استفاده می شود شامپو های ویبره دارای کد های مختلفی برای تمیز کاری فلزات می باشند این شامپوها به خوبی تیرگی و زنگ را از سطح فلزات تمیز می نمایند، از شامپو های ویبره برای براق کردن زاماک، روی، مس و فلزات دیگر استفاده می شود.این شامپو ها در فرایند های پیش از آبکاری کاربرد دارند.

در پروسه تمیز کاری فلزات از سنگ های سرامیکی که دارای شکل هندسی مختلف می باشند استفاده میشود. این سنگ ها فقط قطعه را پولیش می کنند . شامپو ویبره برای براق کردن قطعات آلومینیمی موتورسیکلت، قطعات ریخته گری شده آلومینیم و قطعات استیل کاربرد فراوان دارد.

تمیزکردن روی تمیزکردن فلز روی، تمیزکردن آلومینیم، تمیزکردن مس ، تمیزکردن قطعه های فلزی

براق کننده قطعات خودرو، شامپو ویبره کم کف، شامپو ویبره بدون کف

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Solve : *
12 + 2 =